Coraz więcej właścicieli przydomowych działek stawia na stworzenie własnej enklawy zieleni. Z dumą prezentujemy Państwu nasze dokonania. Wszystkie projekty ogrodów zaczynają się od rozmów z klientami. Chcemy poznać ich oczekiwania i marzenia, dopasować styl do charakteru miejsca i osobowości właścicieli. Zawsze przedstawiamy dwie niezależne koncepcje do kompleksowej realizacji – to od inwestorów zależy, na którą z nich się zdecydują. Urządzanie ogrodów odbywa się aż do zrealizowania wszystkich założeń w rzeczywistej przestrzeni – od prac ziemnych, brukarskich, budowlanych aż po nasadzenia i komponowanie zieleni. Oddajemy do rąk właściciela gotowy ogród, którego historię odtąd będzie można kształtować według własnych upodobań.

Urządzanie ogrodów

Niezależnie od wyboru dokładamy starań, by każdy ogród został urządzony w sposób ułatwiający korzystanie z jego uroków na co dzień. Rozplanowanie przestrzeni, systemy nawadniające i inne rozmaite udogodnienia to standard, który daje możliwość utrzymania swojego zielonego królestwa na wysokim poziomie estetycznym i pozwala zająć się spędzaniem w nim wielu niezapomnianych chwil. Oprócz planowania estetycznej przestrzeni zależy nam na tym, by zapewnić temu miejscu maksimum praktycznych rozwiązań. Właśnie tak rozumiemy projektowanie ogrodów – z dbałością o każdy detal, który później złoży się na wyjątkowość należących do Państwa terenów zieleni.

Prace ogrodnicze

Chcielibyśmy, by nasze realizacje ogrodów mogły cieszyć oko jak najdłużej, dlatego rozszerzamy działania również o inne usługi ogrodnicze – pielęgnację i utrzymanie elementów małej architektury, oczek wodnych oraz roślin. Chętnie przyjmiemy odpowiedzialność za to, co powołaliśmy do istnienia. Zależy nam, by ogrody przydomowe, które stworzyliśmy dla Państwa, mogły stale wyglądać tak, jak widać je na tych zdjęciach, wykonanych tuż po oddaniu inwestycji do użytku. Widoczne na nich różne przykłady wyjątkowego, niepowtarzalnego ogrodu są wielką radością dla ich właścicieli, dla nas zaś satysfakcją z dobrze wykonanej pracy i osiągniętego efektu.

Zakładanie ogrodów

Wiele osób chce, aby ich ogród był atrakcyjny i funkcjonalny przez cały rok, a zarazem łatwy w utrzymaniu. Staramy się sprostać tym oczekiwaniom. Gwarantujemy, że najlepsi eksperci zadbają o stworzenie takiego miejsca, które będzie sprzyjało wypoczynkowi i refleksji. Mają Państwo możliwość zamówienia realizacji inwestycji według własnego pomysłu. Można też zdać się na wyczucie smaku naszych doświadczonych projektantów krajobrazu. Podczas przygotowywania planu prac niezwykle istotne jest dla nas stylowe pogodzenie przestrzeni ogrodowej z architekturą budynku. Naszą specjalnością jest profesjonalne zakładanie ogrodów, trawników i innych terenów zielonych.

Dokładnie wsłuchujemy się w oczekiwania inwestora i jego potrzeby dotyczące, m.in. ilości oraz rodzaju roślin, a także ich rozmieszczenia, sposobu użyźniania gleby czy automatycznego nawadniania. Nie poprzestajemy na zaprezentowaniu tylko jednej propozycji aranżacji przestrzeni. Zależy nam, aby klient miał możliwość wyboru spośród przynajmniej dwóch koncepcji. Wiemy też, jak ważną rolę w ogrodzie odgrywa oświetlenie, które nocą w dyskretny sposób wydobywa piękno kwiatów, drzew i krzewów. Przy realizacji danego projektu, staramy się zestawiać ze sobą różne rodzaje materiałów, np. metal, drewno, kamienie czy kruszywo. Co ważne, możemy też przejąć wszelkie prace związane z utrzymaniem i porządkowaniem terenów zielonych. Zadbamy o posadzone rośliny i zabezpieczymy je na zimę. Jakie zabiegi uwzględnia pielęgnacja ogrodów? To m.in. koszenie, grabienie, odchwaszczanie czy nawożenie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.